رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاهدر شبانه روز گذشته ۵ نفر در شهرستانهای کرمانشاه، صحنه، هرسین، گیلانغرب و جوانرود با تشخیص قطعی کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع تعداد جانباختگان کرونا در استان به ۳۷۹ نفر رسید. یه گزارش میلکان آنلاین محمدی […]

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاهدر شبانه روز گذشته ۵ نفر در شهرستانهای کرمانشاه، صحنه، هرسین، گیلانغرب و جوانرود با تشخیص قطعی کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع تعداد جانباختگان کرونا در استان به ۳۷۹ نفر رسید.

یه گزارش میلکان آنلاین محمدی افزود: با شناسایی ۳۵ بیمار مثبت بستری دیگر در بیمارستانهای استان، جمع موارد بستری به ۲۶۳۵ نفر رسید.

وی افزود:تعداد کل بیماران بستری در استان از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون به ۸۴۹۱ نفر رسید و ۷۷۸۴ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شدند.در ۲۴ گذشته ۸۸ نفر در بیمارستان های استان بستری و ۵۸ نفر مرخص شدند و هم اکنون ۳۲۰ نفر در بیمارستانهای استان بستری هستند .

محمدی در پایان گفت:با تحلیل آمار به دست آمده در ماه گذشته ۵۵درصد از مبتلایان را آقایان و ۴۵درصد بانوان تشکیل می دادند که این رقم در تیر ماه در آقایان ۵۲درصد و بانوان به ۴۸درصد تغییر یافته است.

اخبار مرتبط

نظرات