رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

مهندس بازوند در جلسه پیگیری و رفع مشکلات کارگران و پرسنل شهرداری سنقر کلیایی گفت: حل مشکل کارگران و پرداخت حقوق پرسنل باید در اولویت امور شهرداری ها قرار گیرد و شهرداران نیز موظف هستند نسبت به انجام این مهم اهتمام جدی داشته باشند. به گزارش میلکان آنلاین؛ بازوند گفت: اعضای شورای شهر نیز در […]

مهندس بازوند در جلسه پیگیری و رفع مشکلات کارگران و پرسنل شهرداری سنقر کلیایی گفت: حل مشکل کارگران و پرداخت حقوق پرسنل باید در اولویت امور شهرداری ها قرار گیرد و شهرداران نیز موظف هستند نسبت به انجام این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ بازوند گفت: اعضای شورای شهر نیز در این شرایط شیوع بیماری کرونا باید همراهی و همدلی مطلوبی برای انجام امور مردم با یکدیگر داشته باشند و‌ نباید سوء تفاهم ها و اختلاف های جزیی مانعی برای انجام امور شود.

وی مشارکت مردم را در مدیریت و اداره امور شهری لازم و ضروری دانست و اعضای شورا و شهردار باید از ظرفیت و توانایی مردم برای برون رفت از مشکلات موجود استفاده نمایند.

استاندار کرمانشاه در خاتمه همراهی و مشارکت مردم برای قطع زنجیره کرونا را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان ساخت: انجام اقدامات پیشیگرانه و رعایت توصیه های بهداشتی راهکار اصلی مقابله و مدیریت کرونا است.

اخبار مرتبط

نظرات