رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August
اوقات شرعی

رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور بیش از هزار و ۵۱۰ بسته حمایتی و معیشتی بین مددجویان تحت حمایت در این منطقه توزیع شده، گفت: در تازه ترین مرحله از این کمک ها ۱۵۰ بسته شامل مواد ضدعفونی و بهداشتی به خانوارهای مددجو اهدا […]

رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور بیش از هزار و ۵۱۰ بسته حمایتی و معیشتی بین مددجویان تحت حمایت در این منطقه توزیع شده، گفت: در تازه ترین مرحله از این کمک ها ۱۵۰ بسته شامل مواد ضدعفونی و بهداشتی به خانوارهای مددجو اهدا شده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ سید مهدی حجازی، رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور بیش از هزار و ۵۱۰ بسته حمایتی و معیشتی بین مددجویان تحت حمایت در این منطقه توزیع شده است.

حجازی افزود: هزار و ۱۶۰ بسته شامل مواد ضدعفونی و بهداشتی و ۳۵۰ بسته شامل کمک نقدی ۳۰۰ هزار تومانی بوده است.

وی ادامه داد: در تازه ترین مرحله از این کمک ها  ۱۵۰ بسته شامل مواد ضدعفونی و بهداشتی به خانوارهای مددجو اهدا شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه بیان کرد: ارزش این بسته های توزیع شده بیش از ۱۵ میلیون تومان بوده که با کمک خیران نیک اندیش تامین شده است.

سید مهدی حجازی گفت: امیدواریم همچنان خیران نیک اندیش با توجه به شرایط و وضعیت شهر کرمانشاه، در بحران پیش رو یاری رسان خانوارهای نیازمند و محروم باشند

اخبار مرتبط

نظرات