رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

استاندار كرمانشاه گفت: براساس برآوردهای انجام شده به زودی روند ساخت ۲ هزار و ۴۰۰ واحد در شهرک ظفر، ۶۰۰ واحد در شهرک الهیه و ۳۰۰ واحد در محله کیهانشهر شهر کرمانشاه آغاز خواهد شد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند در نشست كميته بررسي جانمايي و تعیین تکلیف ۵ هزار واحد مسكن جامعه […]

استاندار كرمانشاه گفت: براساس برآوردهای انجام شده به زودی روند ساخت ۲ هزار و ۴۰۰ واحد در شهرک ظفر، ۶۰۰ واحد در شهرک الهیه و ۳۰۰ واحد در محله کیهانشهر شهر کرمانشاه آغاز خواهد شد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند در نشست كميته بررسي جانمايي و تعیین تکلیف ۵ هزار واحد مسكن جامعه ايثارگري استان گفت: براساس برآوردهای انجام شده به زودی روند ساخت ۲ هزار و ۴۰۰ واحد در شهرک ظفر، ۶۰۰ واحد در شهرک الهیه و ۳۰۰ واحد در محله کیهانشهر شهر کرمانشاه آغاز خواهد شد.

وي اظهار داشت: برای ساخت پنج هزار واحد مسکونی جامعه ایثارگری در سطح استان به ۲۷ هکتار زمین در مناطق شهری نیازمندیم و براساس اعلام نیاز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه این واحدها در شهرستان‌های کرمانشاه، سنقر، قصرشیرین و کنگاور احداث می شود.

استاندار کرمانشاه افزود: براساس برآوردهای انجام شده به زودی روند ساخت ۲ هزار و ۴۰۰ واحد در شهرک ظفر، ۶۰۰ واحد در شهرک الهیه و ۳۰۰ واحد در محله کیهانشهر شهر کرمانشاه آغاز خواهد شد.

بازوند گفت: همچنین ۴۳۰ واحد در شهرستان سنقر و کلیایی، ۵۰ واحد در شهرستان قصرشیرین و ۱۵۰ واحد در شهرستان کنگاور برای جامعه ایثارگری ساخته خواهد شد.

وی افزود: یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی دیگر نیز در زمین‌های بنیاد مسکن در شهرستان کرمانشاه ساخته می شود که به زودی جانمایی آنها انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات