رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال ۹۸ سه میلیارد و ۱۹۹ میلیون تومان کمک موردی ویژه به نیازمندان اختصاص داده شده است، گفت: ۱۱ هزار و ۳۵۶ نفر در استان از این کمک ها بهره مند شده اند. به گزارش میلکان آنلاین ؛ کیومرث رحمتی پور، معاون […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال ۹۸ سه میلیارد و ۱۹۹ میلیون تومان کمک موردی ویژه به نیازمندان اختصاص داده شده است، گفت: ۱۱ هزار و ۳۵۶ نفر در استان از این کمک ها بهره مند شده اند.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه یکی از خدمات حمایتی این نهاد پرداخت کمک های موردی ویژه به نیازمندان است، گفت: این کمک ها به افراد نیازمند غیر تحت حمایت نیز پرداخت می شود.
کیومرث رحمتی پور افزود: در سال ۹۸ بیش از سه میلیارد و ۱۹۹ میلیون تومان کمک موردی ویژه به نیازمندان اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: طی این مدت یک هزار و ۳۵۶ مددجوی تحت حمایت و افراد غیر تحت حمایت واجد شرایط در استان از کمک های موردی بهره مند شده اند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کمک های موردی ویژه به صورت بلاعوض به نیازمندان پرداخت می شود، عنوان کرد: این کمک ها با هدف رفع مشکلات پیش روی خانواده های مددجو از قبیل معیشت، درمان، تحصیل و.. به افراد نیازمند پرداخت می شود

اخبار مرتبط

نظرات