رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استانداركرمانشاه گفت: استاندار کرمانشاه: قرار گرفتن ۱۲ شهرستان در وضعیت قرمز بسیار نگران کننده است. به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند با بیان اینکه ۱۷ محدودیت و ممنوعیت جدید از فردا در استان اعمال می شود، افزود: راه حل مدیریت کر‌ونا در بیمارستان نیست و باید در پیشگیری و رعایت توصیه های بهداشتی با […]

استانداركرمانشاه گفت: استاندار کرمانشاه: قرار گرفتن ۱۲ شهرستان در وضعیت قرمز بسیار نگران کننده است.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند با بیان اینکه ۱۷ محدودیت و ممنوعیت جدید از فردا در استان اعمال می شود، افزود: راه حل مدیریت کر‌ونا در بیمارستان نیست و باید در پیشگیری و رعایت توصیه های بهداشتی با تغییر رفتار به دنبال مدیریت بیماری باشیم.

وی افزود: فقط با توصیه نمی شود کرونا را کنترل کرد در برخی موارد باید قانون اعمال شود و‌بر این اساس در هر شهرستانی که وضعیت قرمز دارد ۱۰ روز محدودیت اعمال می شود.

استاندار کرمانشاه تأکید کرد: عمده ترین مشکلات ما در برگزاری مراسم ها ترحیم، عروسی ها و دورهمی هاست که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه یادآور شد: متاسفانه شاهد کم رنگ شدن رعایت توصیه های بهداشتی در مشاغل و اجتماعات هستیم و از ۱۵ تیر ماه زدن ماسک در محل های تجمع الزامی می شود تا سلامت عمومی مردم حفظ شود.

اخبار مرتبط

نظرات