رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۸ سه هزار و ۴۹ قلم کالای ضروری زندگی با اعتبار دو میلیارد و ۴۰۶ میلیون تومانی برای خانوارهای مددجو کرمانشاهی خریداری شده است. به گزارش میلکان آنلاین؛ کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یکی از […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۸ سه هزار و ۴۹ قلم کالای ضروری زندگی با اعتبار دو میلیارد و ۴۰۶ میلیون تومانی برای خانوارهای مددجو کرمانشاهی خریداری شده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یکی از سرفصل های حمایتی این نهاد خریداری و تامین وسایل ضروری زندگی برای خانوارهای مددجو است.

رحمتی پور افزود: در سال گذشته بیش از ۳ هزار و ۴۹ قلم کالای اساسی برای خانوارهای مددجو در استان خریداری شده است.

وی با بیان اینکه بیش از دو میلیارد و ۴۰۶ میلیون تومان اعتبار برای خریداری این وسایل هزینه شده، ادامه داد: بخش قابل توجهی از اعتبار وسایل خریداری شده با مشارکت خیران نیک اندیش تامین شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: وسایل ضروری خریداری شده شامل گاز، یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و وسایل گرمایشی و سرمایشی بوده است.

کیومرث رحمتی پور با بیان اینکه تمامی این وسایل به خانوارهای نیازمند ساکن در مناطق با ضریب محرومیت بالا اهدا می شود، بیان کرد: خیران نیکوکار می توانند کمک های نقدی و کالایی خود را به دفاتر این نهاد در شهرستان ها اهدا کنند.

اخبار مرتبط

نظرات