رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

رئیس کمیته امداد شهرستان جوانرود گفت: در سال ۹۸ بیش از ۴۳۳ میلیون تومان اعتبار به ارتقای شاخص های بهداشتی، تامین فرانشیز و ارائه خدمات ویژه درمانی مددجویان تحت حمایت در این شهرستان اختصاص داده شده است. به گزارش میلکان آنلاین؛ فرهاد شهبازی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوانرود گفت: تامین هزینه های بهداشتی، فرانشیز و […]

رئیس کمیته امداد شهرستان جوانرود گفت: در سال ۹۸ بیش از ۴۳۳ میلیون تومان اعتبار به ارتقای شاخص های بهداشتی، تامین فرانشیز و ارائه خدمات ویژه درمانی مددجویان تحت حمایت در این شهرستان اختصاص داده شده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ فرهاد شهبازی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوانرود گفت: تامین هزینه های بهداشتی، فرانشیز و ارائه خدمات ویژه درمانی بخشی از خدمات حمایتی این نهاد به شمار می رود.

شهبازی افزود: خدمات بهداشتی و درمانی این نهاد در سرفصل حمایت از کودکان دچار اختلال رشد، حمایت و تامین تجهیزات بیماران خاص و صعب العلاج، حمایت از خانواده های مددجو در برابر بیماری کرونا ویروس، تامین حق بیمه تامین اجتماعی و تامین فرانشیزهای درمانی مددجویان ارائه می شود.

وی عنوان کرد: در سال گذشته بیش از ۴۳۳ میلیون تومان اعتبار به ارتقای این شاخص های بهداشتی و تامین فرانشیزهای درمانی مددجویان جوانرودی اختصاص داده شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان جوانرود با بیان اینکه حدود دو هزار و ۵۰۰ مددجو در این شهرستان از خدمات درمانی و بهداشتی این نهاد بهره مند شدند، تاکید کرد: خیران درمانی همواره یاری رسان کمیته امداد در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مددجویان تحت حمایت بوده اند.

اخبار مرتبط

نظرات