رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه اینکه در بهزیستی ۱۸۰ خدمت ارائه می شود می‌توان با آشنایی کامل از این خدمات طرح ها و ایده های نو را در زمینه های مختلف ارائه داد و درصورت تایید کارشناسان حوزه های تخصصی آنها را  به عنوان پایلوت کشوری در استان اجرایی نمود. به گزارش میلکان […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه اینکه در بهزیستی ۱۸۰ خدمت ارائه می شود می‌توان با آشنایی کامل از این خدمات طرح ها و ایده های نو را در زمینه های مختلف ارائه داد و درصورت تایید کارشناسان حوزه های تخصصی آنها را  به عنوان پایلوت کشوری در استان اجرایی نمود.

به گزارش میلکان آنلاین ، نشست مشترک دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با نمایندگانی از پارک علم و فناوری در راستای همکاری بهزیستی با پارک علم و فناوری در راستای ارائه خدمات روانشناسی در استان برگزار شد.

در این نشست که معاون امور پیشگیری، رئیس اداره فناوری اطلاعات و کارشناس دفتر مشاوره بهزیستی استان نیز حضور داشتند، مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اظهار داشت: ما در بهزیستی از طرح ها و ایده های نو در بخش ها و حوزه های مختلف از سوی جوانان که آینده سازان این مملکت هستند، استقبال می کنیم.

وی افزود: با توجه اینکه در بهزیستی ۱۸۰ خدمت ارائه می شود می‌توان با آشنایی کامل از این خدمات طرح ها و ایده های نو را در زمینه های مختلف ارائه داد و درصورت تایید کارشناسان حوزه های تخصصی آنها را به عنوان پایلوت کشوری در استان اجرایی نمود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به خدمات بسیار خوب پارک علم و فناوری در استان، گفت: با همکاری پارک علم و فناوری می توان قدم های مثبتی در زمینه مسائل اجتماعی برداشت و بهزیستی نیز پای کار است.

اخبار مرتبط

نظرات