رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه خبر داد:

رشد ۵۰۰ درصدی صنایع تبدیلی كشاورزی در شهرك صنعتی هرسین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی خبری از رشد ۵۰۰ درصدی صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرک صنعتی هرسین خبر داد . به گزارش میلکان آنلاین؛ مهندس حاتمی با اعلام این خبر افزود: در سنوات قبل در شهرک صنعتی شهرستان هرسین تنها دو طرح در زیر بخش صنایع تبدیلی شروع به عملیات اجرایی نموده بود که به دلایل […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی خبری از رشد ۵۰۰ درصدی صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرک صنعتی هرسین خبر داد .

به گزارش میلکان آنلاین؛ مهندس حاتمی با اعلام این خبر افزود: در سنوات قبل در شهرک صنعتی شهرستان هرسین تنها دو طرح در زیر بخش صنایع تبدیلی شروع به عملیات اجرایی نموده بود که به دلایل مختلف تنها یک طرح به مرحله تولید رسید .

وی در ادامه خاطرنشان کرد؛ خوشبختانه در سال گذشته علیرغم وجود تحریم ها، وجود ویروس کرونا و شرایط بد اقتصادی حاکم بر کشور همکاری بانک کشاورزی و پیگیری مسئولین حوزه اقتصادی استانداری استان علاوه بر  مشکل طرح دوم(با تغییر فعالیت) بیش از ۱۰ طرح دیگر نیز در این زیر بخش عملیات اجرایی خود را آغاز نموده اند .

حاتمی سپس به پیشرفت فیزیکی این طرح ها اشاره داشت و افزود؛ پیشرفت فیزیکی ۵ طرح بیش از ۵۰ درصد میباشد و پیش بینی میگردد در صورت ابلاغ و شروع پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ و همکاری همچون  گذشته همکاران بانک کشاورزی انشالله تا پایان سال ۹۹ این طرح ها به بهره برداری برسند .

حاتمی گفت؛ سایر طرح ها نیز تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد در مسیر توسعه صنایع کشاورزی شاهد حضور سرمایه گذاران بیشتری در سایر نقاط استان  باشیم .

اخبار مرتبط

نظرات