رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تخصیص مرحله اول اعتبارات هزینه‌ای معاونت سوادآموزی استان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ جهانگیر صفری گفت: با درایت و حمایت‌های سازمان نهضت سوادآموزی کشور مبلغ بالغ بر شیش میلیارد  ریال از برنامه ۱۸۰۱۰۱۳۰۰۰سوادآموزی در خصوص پرداخت فعالیت‌های آموزش دوره‌های سوادآموزی و انتقال از […]

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تخصیص مرحله اول اعتبارات هزینه‌ای معاونت سوادآموزی استان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ جهانگیر صفری گفت: با درایت و حمایت‌های سازمان نهضت سوادآموزی کشور مبلغ بالغ بر شیش میلیارد  ریال از برنامه ۱۸۰۱۰۱۳۰۰۰سوادآموزی در خصوص پرداخت فعالیت‌های آموزش دوره‌های سوادآموزی و انتقال از فصل دوم با کد هزینه‌ای ۲۰۲۰۷ ابلاغ شده است.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود تا در اسرع وقت با توجه به تناسب عملکرد و گزارش‌های اخذ شده از سامانه جامع سوادآموزی شهرستان‌ها، نواحی و مناطق اعتبار مذکور ابلاغ و هزینه شود.

صفری خاطرنشان ساخت: با توجه به این‌که نرخ سرانه بر مبنای فعالیت محاسبه شده در بهایابی سرانه‌های آموزشی منظور شده است، لذا تاکید می‌گردد مؤسسات غیردولتی طرف قرارداد ملزم به پرداخت کلیه کسورات قانونی و رعایت دستورالعمل‌های مربوطه باشند، کما این‌که مبادی اداری، مالی، ذیحساب و حقوقی نظارت‌های لازم را در این راستا مبذول خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظرات