رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

استاندار کرمانشاه گفت: استاد تقی زاده سرمایه و نماد اجتماعی سرزمین قهرمانان و مهد پهلوانان «کرمانشاه» است و باید از زحمات این پیشکسوت ارزنده در توسعه ورزش تجلیل شود. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در این دیدار که با حضور قهرمانان و مسوولین ورزش استان برگزار شد،  اظهار داشت: برادران محبی در کشتی الگوهای […]

استاندار کرمانشاه گفت: استاد تقی زاده سرمایه و نماد اجتماعی سرزمین قهرمانان و مهد پهلوانان «کرمانشاه» است و باید از زحمات این پیشکسوت ارزنده در توسعه ورزش تجلیل شود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در این دیدار که با حضور قهرمانان و مسوولین ورزش استان برگزار شد،  اظهار داشت: برادران محبی در کشتی الگوهای بی بدیل و بی نظیری هستند و‌ باید منش، رفتار و موفقیت های این قهرمانان پرافتخار به نسل جوان معرفی شود.

وی افزود: بزرگداشت و نکوداشت مفاخر، مشاهیر و بزرگان ادبی،فرهنگی، هنری و ورزشی استان وظیفه است.این عزیزان ثروت و سرمایه ای عظیم برای استان هستند و وظیفه داریم خدمات و تلاش های افتخارآفرینان را برای مردم تشریح و تبیین کنیم.

مقام ارشد استان از دغدغه مندی استاد تقی زاده نسبت به توسعه ورزش تقدیر کرد و گفت: در حد توان برای معرفی سرمایه های عظیم استان تلاش خواهیم کرد.

مهندس بازوند در خاتمه خاطرنشان ساخت: قهرمانان و افتخار فراموش نکنیم، برادران محبی نماد کشتی قهرمانی ایران زمین و

الگوهای بسیاری از قهرمانان فعلی کشتی هستند.

اخبار مرتبط

نظرات