رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کشف و توقیف یکصد هزار عدد ماسک توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ قباد محمدی با اعلام این خبر گفت: در روز پنجشنبه پنجم تیرماه یک دستگاه کامیون حامل یکصدهزار عدد ماسک در گردنه پاتاق سرپل ذهاب توسط سربازان گمنام […]

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کشف و توقیف یکصد هزار عدد ماسک توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ قباد محمدی با اعلام این خبر گفت: در روز پنجشنبه پنجم تیرماه یک دستگاه کامیون حامل یکصدهزار عدد ماسک در گردنه پاتاق سرپل ذهاب توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) توقیف شد که با اعلام به معاونت غذا و دارو، کارشناسان این معاونت جهت پیگیری و بررسی اقلام توقیف شده به محل مذکور رفته و اقلام فوق را مورد بررسی قرار دادند و بنا به دستور مقام محترم قضایی و با توجه به عرضه خارج از شبکه رسمی توزیع، کلیه ماسک ها به معاونت غذا و دارو انتقال داده شد.
محمدی خاطرنشان ساخت : پرونده این محموله برای طی کردن مراحل قانونی به مقامات قضایی تسلیم شد.
وی درپایان ازتوجه و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، اداره تعزیرات حکومتی اسلام آباد غرب و پلیس آگاهی اسلام آباد غرب به خاطر صیانت از سلامت جامعه تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

نظرات