رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

از سوی معاونت میراث فرهنگی از مددجویان کارگاه هنری “ویرا” بهزیستی کرمانشاه به عنوان کارگاه نمونه صنایع دستی تقدیر شد. به گزارش میلکان آنلاین، از سوی مدیر و معاونت صنایع دستی میراث فرهنگی استان کرمانشاه از مددجویان کارگاه هنری و فرهنگی “ویرا” بهزیستی کرمانشاه به عنوان یک کارگاه صنایع دستی نمونه تقدیر شد. جلال راه […]

از سوی معاونت میراث فرهنگی از مددجویان کارگاه هنری “ویرا” بهزیستی کرمانشاه به عنوان کارگاه نمونه صنایع دستی تقدیر شد.

به گزارش میلکان آنلاین، از سوی مدیر و معاونت صنایع دستی میراث فرهنگی استان کرمانشاه از مددجویان کارگاه هنری و فرهنگی “ویرا” بهزیستی کرمانشاه به عنوان یک کارگاه صنایع دستی نمونه تقدیر شد.

جلال راه کشان مدیر مجموعه فرهنگی هنری “ویرا” ضمن تقدیر از حمایت های دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در حمایت از افراد دارای معلولیت این کارگاه، گفت: تاکنون ۴۵ نفر از مددجویان بهزیستی در این کارگاه آموزش های لازم در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله صدف‌کاری، میناکاری، معرق، سوخته نگاری، قالیبافی، گلیم‌بافی و … را دیده اند که از این تعدای ۲۴ نفر از مددجویان به درجه مربیگری نائل آمده‌اند.

وی همچنین از بازتوانی ۷ نفر از دختران مددجو این کارگاه خبر داد که در حال حاضر به کار آموزش و فروش صنایع دستی مشغول هستند و اظهار داشت: تعداد ۳۳ نفر از هنرمندان این کارگاه نیز دارای بیمه هنرمندی هستند و تمامی مددجویان نیز کارت صنعتگری را دریافت کرده اند.

اخبار مرتبط

نظرات