رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

هوشنگ بازوند از روند اجراي پروژه هاي چمن مصنوعي شهر كرمانشاه بازديد كرد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ عملیات اجرایی احداث ۱۵ زمین روباز چمن مصنوعی در محلات کم برخوردار کرمانشاه از محل کمک‌های خیرین ورزش یار دهه فجر سال گذشته آغاز و بعد از چهارماه آماده بهره برداری و افتتاح است. زمین های چمن […]

هوشنگ بازوند از روند اجراي پروژه هاي چمن مصنوعي شهر كرمانشاه بازديد كرد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ عملیات اجرایی احداث ۱۵ زمین روباز چمن مصنوعی در محلات کم برخوردار کرمانشاه از محل کمک‌های خیرین ورزش یار دهه فجر سال گذشته آغاز و بعد از چهارماه آماده بهره برداری و افتتاح است.

زمین های چمن مصنوعی احداث شده سبب توزیع امکانات در مناطق محروم و برخورداری علاقه مندان به ورزش از زمین های استاندارد خواهد شد و گامی موثر برای افزایش سرانه فضاهای ورزشی روباز و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی است.

این زمین ها با کمک ۹۰ میلیارد ریالی گروه خیرین مدلل در محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه و پیگیری و مساعدت استاندار کرمانشاه، اهدای زمین توسط شهرداری، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش و فرمانداری کرمانشاه ساخته شده است.

معاون عمرانی استانداری، فرماندار کرمانشاه، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل و معاونین ورزش و جوانان نیز در این بازدید حضور داشتن

اخبار مرتبط

نظرات