رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

استاندار كرمانشاه گفت: ورزش عاملی مهم در ایجاد شادی و نشاط در جامعه و سبب توسعه سلامت همگانی می شود. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در دیدار با مدیرعامل، مربیان و جمعی از ورزشکاران تیم هندبال زاگرس افزود:عملکرد مطلوب این تیم در دو سال حضور در رقابت های لیگ برتر و حضور در جام […]

استاندار كرمانشاه گفت: ورزش عاملی مهم در ایجاد شادی و نشاط در جامعه و سبب توسعه سلامت همگانی می شود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در دیدار با مدیرعامل، مربیان و جمعی از ورزشکاران تیم هندبال زاگرس افزود:عملکرد مطلوب این تیم در دو سال حضور در رقابت های لیگ برتر و حضور در جام باشگاه های آسیا  قابل تقدیر است.

وي بيان داشت: هندبال زاگرس به عنوان تیمی مردمی جایگاه مناسبی در بین علاقه مندان به ورزش دارد و برای حضور قدرتمند این تیم در لیگ برتر از تمامی ظرفیت های قانونی استفاده و از مردم عزیز نیز برای حمایت ویژه از این تیم شایسته درخواست مساعدت و همراهی داریم.

مقام عالي استان ادامه داد: حضور حامیان مالی و خیرین ورزش یار برای حضور تیم های استان در لیگ های معتبر کشوری بسیار مهم است.

بازوند اظهار داشت: ورزش عاملی مهم در ایجاد شادی و نشاط در جامعه و سبب توسعه سلامت همگانی می شود، بر این اساس برای حمایت از قهرمانان و پویایی اقتصاد ورزش نیازمند ورود بخش خصوصی هستیم.

وي افزود: استان کرمانشاه سرزمین قهرمانان و یلان نامدار است و توسعه ورزش قهرمانی می تواند بستری مناسب برای نهادینه شدن فرهنگ ورزش همگانی نیز باشد و گرایش و تمایل مردم به ورزش را بیشتر کند.

 

اخبار مرتبط

نظرات