رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

هوشنگ بازوند در نشست ویژه بررسی فاز اول پروژه پارک علم و فناوری استان که با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی کشور برگزار شد با اشاره به اهمیت این پروژه برای توسعه اقتصادی استان، اظهار داشت: پارک علم و فناوری یکی از پروژه های بسیار مهم و کلیدی کرمانشاه است که سال هاست همچنان […]

هوشنگ بازوند در نشست ویژه بررسی فاز اول پروژه پارک علم و فناوری استان که با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی کشور برگزار شد با اشاره به اهمیت این پروژه برای توسعه اقتصادی استان، اظهار داشت: پارک علم و فناوری یکی از پروژه های بسیار مهم و کلیدی کرمانشاه است که سال هاست همچنان راکد مانده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ استاندار کرمانشاه  اظهار داشت: مدیریت ارشد استان با جدیت تکمیل فاز اول این پروژه را دنبال می کند و آن را در لیست پروژه های جهش تولید استان سال جاری قرار داده است.

بازوند افزود: فاز اول این پروژه از ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخودار است که قصد داریم از محل منابع داخلی استان و با همکاری جهاد دانشگاهی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بودجه مورد نیاز این پروژه را تامین کنیم و فاز اول آن را در سال جاری به اتمام برسانیم.

وی عنوان کرد: در همین راستا در این نشست مقرر شد دفتر فنی جهاد دانشگاهی کشور برنامه عملیاتی اجرایی برای اتمام فاز یک ساختمان پارک علم و فناوری کرمانشاه را به سازمان برنامه و بودجه استان ارایه دهد تا برآورد ارایه شده بر اساس فهرست بهاء قیمت های سال ۹۹ کارشناسی شده و رقم نهایی را تعیین شود.

استاندار کرمانشاه افزود: ۲۵ درصد از این هزینه را استانداری کرمانشاه تامین می کند و جهاددانشگاهی مرکز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هر کدام ۳۷/۵ درصد از این مبلغ را تامین خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظرات