رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جوانرود با بیان اینکه هم اکنون هزار و ۴۷۷ حامی خیر حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان را برعهده دارند، گفت: این حامیان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود اهدا کردند. به گزارش میلکان آنلاین؛فرهاد شهبازی، رئیس […]

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جوانرود با بیان اینکه هم اکنون هزار و ۴۷۷ حامی خیر حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان را برعهده دارند، گفت: این حامیان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود اهدا کردند.

به گزارش میلکان آنلاین؛فرهاد شهبازی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوانرود گفت: هم اکنون ۱۸۴ یتیم و ۱۵۹ فرزند خانوارهای نیازمند مشمول طرح محسنین تحت حمایت این نهاد هستند.

شهبازی با بیان اینکه این نهاد برای حمایت و دستگیری از این فرزندان، حامی جذب می کند، تصریح کرد: هزار و ۴۷۷ حامی خیر حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان را برعهده دارند.

وی با بیان اینکه کمک های نقدی حامیان با کد شناسه اختصاصی مستقیما به حساب فرزند معنوی تحت حمایت واریز می شود، ادامه داد: این حامیان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود در شهرستان جوانرود اهدا کردند.

فرهاد شهبازی تاکید کرد: خیران نیک اندیش برای حمایت از ایتام و فرزندان خانوارهای محسنین می توانند به دفتر کمیته امداد در این شهرستان مراجعه و یا در سایت ekram.emdad.ir ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط

نظرات