رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

  سالاری دوشنبه دوم تیرماه ۱۳۹۹ در نشست بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه جذب اعتبارات اسناد خزانه که با حضور مدیران دستگاه‌ها، ادارات، سازمان ها و شهرداری های استان در سالن شهدای دولت برگزار شد؛ عنوان کرد: کشور در شرایط دشوار اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا قرار دارد و بحران اخیر […]

 

سالاری دوشنبه دوم تیرماه ۱۳۹۹ در نشست بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه جذب اعتبارات اسناد خزانه که با حضور مدیران دستگاه‌ها، ادارات، سازمان ها و شهرداری های استان در سالن شهدای دولت برگزار شد؛ عنوان کرد: کشور در شرایط دشوار اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا قرار دارد و بحران اخیر بیماری کرونا نیز هزینه های زیادی را بر دولت تحمیل کرده است.

وی یادآور شد: در این شرایط مجموعه هایی که به عنوان بدنه دولت محسوب می شوند باید برای عبور از این بحران، هماهنگ و همدل باشند.

سالاری افزود: علی رغم تمامی تنگناهای اقتصادی، دولت پروژه‌های بخش عمرانی را تامین مالی کرده است‌.

وی خاطرنشان کرد: بررسی های کارشناسی اولیه باید توسط دستگاه‌ها قبل از رد و بدل شدن موافق نامه‌ها انجام شود تا پس از آن با مشکلاتی مانند معارض محلی، و یا مجوز گرفتن از دستگاه ها روبرو نشوند.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌ها باید برای جذب اعتبارات تخصیص یافته تمام توان خود را به کار گیرند در ادامه عنوان کرد: تخصیص دستگاه‌هایی که موفق به جذب اعتبارات نشده اند، در اختیار دستگاه‌های موفق و فعال قرار داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این شرایط ویژه اقتصادی برگشت اعتبارات استان به هیچ وجه قابل قبول نبوده و با مدیر مربوطه برخورد خواهد شد.

سالاری ادامه داد: تعدادی از پروژه های دستگاه‌ها از برنامه زمان‌بندی شده عقب هستند و مطمئنا روند جذب اعتبار توسط آن ها با مشکل روبرو خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات