رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال ۹۸ پنج هزار و ۵۹۰ فرصت شغلی پایدار با پرداخت وام های اشتغال به جوانان نیازمند کرمانشاهی ایجاد شده، گفت: در این مدت بانوان مددجو با اجرای سه هزار و ۶۱ طرح اشتغال بیشترین فرصت شغلی را ایجاد کرده اند. به گزارش میلکان آنلاین؛ […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال ۹۸ پنج هزار و ۵۹۰ فرصت شغلی پایدار با پرداخت وام های اشتغال به جوانان نیازمند کرمانشاهی ایجاد شده، گفت: در این مدت بانوان مددجو با اجرای سه هزار و ۶۱ طرح اشتغال بیشترین فرصت شغلی را ایجاد کرده اند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه یکی از رسالت های این نهاد ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان نیازمند و مستعد شغل است، گفت: در سال گذشته پنج هزار و ۵۹۰ جوان جویای شغل در استان از وام های قرض الحسنه اشتغال کمیته امداد بهره مند شدند.

رخصی افزود: از این تعداد سه هزار و ۳۶۲ نفر در مناطق روستایی و باقی افراد در مناطق شهری سکونت داشته اند.

وی با اشاره به جمعیت بالای بانوان سرپرست خانوار و دختران مجرد بازمانده از تحصیل و ازدواج تحت حمایت این نهاد، ادامه داد: در سال گذشته بانوان تحت حمایت با دریافت وام های اشتغال و ایجاد سه هزار و ۶۱ فرصت شغلی پیشتاز در ایجاد فرصت های شغلی بوده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه اعتباری که در سال ۹۸ در قالب وام قرض الحسنه اشتغال به جوانان مددجو کرمانشاهی اختصاص یافته است بیش از ۱۸۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بوده است، عنوان کرد: حدود ۲۸ درصد از این وام های اشتغال با اعتباری بیش از ۶۱ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومان نیز به جوانان جویای کار غیر تحت حمایت پرداخت شده است.

محسن رخصی با یادآوری اینکه تمامی وام های اشتغال این نهاد بدون سود و سپرده و با بازپرداخت طولانی مدت به افراد نیازمند تعلق می گیرد، بیان کرد: طرح های اشتغال های مددجویی با توجه به ارائه راهنمایی ها و اعمال نظارت های فنی و تخصصی از پایدارترین شغل ها به شمار می روند.

اخبار مرتبط

نظرات