رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

با همکاری پرسنل محیط زیست شهرستانهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب، تیپ ۱۲۸ ارتش، اداره منابع طبیعی و آتش نشانی شهرستان سرپل ذهاب پس از نزدیک به ۳ ساعت تلاش، آتش سوزی منطقه شکار و تیراندازی ممنوع قراویز سرپل ذهاب مهار شد. به گزارش میلکان آنلاین؛ کیانوش احسانی پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان […]

با همکاری پرسنل محیط زیست شهرستانهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب، تیپ ۱۲۸ ارتش، اداره منابع طبیعی و آتش نشانی شهرستان سرپل ذهاب پس از نزدیک به ۳ ساعت تلاش، آتش سوزی منطقه شکار و تیراندازی ممنوع قراویز سرپل ذهاب مهار شد.
به گزارش میلکان آنلاین؛ کیانوش احسانی پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سرپل ذهاب با اعلام این خبر گفت: آتشی که از ساعت یک بعدازظهر روز جمعه مورخ ۳۰/۳/۹۹ به جان منطقه شکار و تیراندازی ممنوع قراویز افتاده بود با همکاری و تلاش فراوان پرسنل محیط زیست شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب، تیپ ۱۲۸ ارتش، اداره منابع طبیعی و آتش نشانی شهرستان سرپل ذهاب پس از نزدیک به ۳ ساعت تلاش، مهار شد.
وی گفت: خوشبختانه تلاش فراوان نیروهای مذکور موجب شد که قبل از اینکه تلفاتی به آهوان منطقه وارد شود آتش بطور کامل مهار و اطفاء شود.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در پایان افزود: متأسفانه اکثر آتش سوزی‌ها به دلیل عوامل انسانی رخ می‌دهد و از مردم تقاضا داریم با توجه به گرم شدن هوا از روشن کردن آتش در طبیعت جداً خودداری کنند.
احسانی پور در ادامه پایان جارسوزی را یکی از عوامل دخیل در بروز آتش سوزی‌ها دانست و افزود: جارسوزی یک تخلف جدی محسوب می شود که نه تنها قانون هوای پاک را زیر پا می‌گذارد، بلکه می‌تواند منجر به وقوع آتش سوزی شود. وی افزود: در صورت مشاهده چنین اقدامی برابر با قانون هوای پاک با متخلفین برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

 

اخبار مرتبط

نظرات