رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیران در حالی از کمبود اعتبار می‌‌نالند که تا پایان خرداد۹۹ تنها ۳۱ درصد از بودجه های اسنادی خزانه ۹۸ را جذب کرده‌اند. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین؛استاندار کرمانشاه در شورای برنامه‌ریزی استان گفت: اگر اعتبار اداره‌ای در فرصت باقیمانده جذب نشود مدیر آن اداره باید پاسخگو باشد. هوشنگ بازوند تصریح کرد: که اداره‌ای که […]

مدیران در حالی از کمبود اعتبار می‌‌نالند که تا پایان خرداد۹۹ تنها ۳۱ درصد از بودجه های اسنادی خزانه ۹۸ را جذب کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین؛استاندار کرمانشاه در شورای برنامه‌ریزی استان گفت: اگر اعتبار اداره‌ای در فرصت باقیمانده جذب نشود مدیر آن اداره باید پاسخگو باشد.

هوشنگ بازوند تصریح کرد: که اداره‌ای که توان جذب اعتبار را ندارد سریع‌تر اعلام کند که اعتبارش را جابجا کنیم. مبادا مجبور به برگشت اعتبار به خزانه باشیم.
وی سال ۹۹ سال سختی برای کشور دانست و اظهار داشت: انتظار داریم مدیران با تجزیه و تحلیل اعتبارات صرفه‌جویی را در دستور کار خود را قرار دهند تا هزینه زیادی روی دستشان نماند.
استاندار کرمانشاه افزود: بودجه سال ۹۹ با توجه به شرایط تحریم ، کمبود منابع فروش نفت و مشکلات منابع مالی خارجی و داخلی مواجه است کرونا نیز مزید بر علت شده است و شرایط سختی را برای کشور رقم زده است.
وی با اعتقاد به این که دولت با تمام تنگناهایی که داشته اعتبارات خوبی را ابلاغ کرده است تصریح کرد: تخصیص ۷۷ درصدی اعتبارات در این شرایط فرصت خوبی است. ۷۸۷ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی در شورای برنامه ریزی استان و شهرستان ها توزیع خواهد شد.
استاندار به الزامات قانون بودجه اشاره کرد و گفت: توجه به الزامات قانون بودجه باید ۲میلیارد و ۱۶۲ میلیون تومان به ساخت پایگاههای بسیج، ۸میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به تجهیز و توانمند سازی نیروهای پاسگاه نیروی انتظامی و ۷میلیاردو۲۰۰ میلیون تومان به اعتبارات راه روستایی اختصاص بدهیم.
وی خاطرنشان ساخت در راستای جهش تولید و جذب سرمایه‌گذار ۵۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی را به کمک ایجاد اشتغال آورده‌ایم. با این مبلغ درصدی از سود تسهیلات و سرمایه گذاران پرداخت می‌شود.این ۵۰ میلیارد تومان مشوقی برای سرمایه‌گذاران است و سرمایه‌گذار بسته به هنر خودش می‌تواند از این یارانه ۵۰ میلیارد تومانی استفاده کند.

اخبار مرتبط

نظرات