رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به گزارش میلکان آنلاین؛رضا سلیم ساسانی رئیس اتاق اصناف طی پیامی روز ملی اصناف را تبریک گفت. اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده است و این نامگذاری خود گویای اهمیت جایگاه ویژه و دیدگاه خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این قشر بزرگ از جامعه است. اصناف در تمام […]

به گزارش میلکان آنلاین؛رضا سلیم ساسانی رئیس اتاق اصناف طی پیامی روز ملی اصناف را تبریک گفت.

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده است و این نامگذاری خود گویای اهمیت جایگاه ویژه و دیدگاه خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این قشر بزرگ از جامعه است.

اصناف در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده است.

سختی های مسیر انقلاب با حضور اصناف هموار شد و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیت های بیشماری در کشور شده است و در واقع بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اصناف بازوان ستبر انقلاب اسلامی می باشند.

روز ملی اصناف فرصتی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است که باید آن را غنیمت شمرد.

لذا اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه‌ اصناف این روز عزیز را به همه اصناف و بازاریان شریف و تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمتکش در راستای کمک به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار قدردانی می نمایم.

رضا سلیم ساسانی
رئیس اتاق اصناف کرمانشاه

اخبار مرتبط

نظرات