رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان وقوع هرگونه قتل ناموسی در کرمانشاه که اخیرا توسط شبکه های معاند در فضای مجازی منتشر شده است را رد کرد. به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: اخیرا خبری در فضای مجازی مبنی بر قتل زن جوان ۱۸ ساله ای از سوی خانواده اش بوسیله خوراندن قرص […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان وقوع هرگونه قتل ناموسی در کرمانشاه که اخیرا توسط شبکه های معاند در فضای مجازی منتشر شده است را رد کرد.

به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: اخیرا خبری در فضای مجازی مبنی بر قتل زن جوان ۱۸ ساله ای از سوی خانواده اش بوسیله خوراندن قرص برنج به وی منتشر شد.

وی افزود: طبق آنچه که رسانه های معاند در فضای مجازی به آن پرداخته اند، این زن جوان متاهل، باردار و ساکن یکی از شهرک های حاشیه ای کرمانشاه بوده است که به علت مسائل ناموسی و ارتباط با جوان دیگری توسط پدر، برادر و دیگر اعضای خانواده اش به قتل رسیده و هیچ کدام از آنها نیز توسط پلیس دستگیر نشده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: این درحالیست که بررسی های پلیس در سامانه های مختلف و پیگیری از مراجع ذی صلاح همچون پزشکی قانونی و حتی حضور و تحقیقات پلیس در محله مورد ادعای رسانه های معاند حاکی از کذب بودن این خبر دارد.

این مقام انتظامی یادآور شد: بدون شک انتشار این قبیل اخبار در ادامه فضاسازی رسانه های معاند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت تاثیر برهم زدن جو روانی جامعه صورت می گیرد که قطعا بی فایده و فاقد هرگونه ارزشی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات