رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۴۸ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۲۴ میلیارد ریال در پایانه مرزی پرویزخان “قصرشیرین” خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پایانه مرزی پرویزخان حین کنترل خودروهایی که کار صادرات و واردات را انجام می دادند به ۱۷ دستگاه تریلی […]

فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۴۸ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۲۴ میلیارد ریال در پایانه مرزی پرویزخان “قصرشیرین” خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین؛ سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پایانه مرزی پرویزخان حین کنترل خودروهایی که کار صادرات و واردات را انجام می دادند به ۱۷ دستگاه تریلی مشکوک شدند.
وی ادامه داد: ماموران در تحقیقات خود دریافتند که اعضای یک باند حرفه ای قصد دارند، ۳۴۸ هزار لیتر گازوئیل را در پوشش “رزین اکریلیک” (مواد شیمیایی) از مرز “پرویزخان” به کشور عراق قاچاق کنند.
سردار جاویدان تصریح کرد: با تیرهوشی ماموران، اعضای ۱۷ نفره این باند شناسایی و دستگیر و مواد سوختی یاد شده نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به انتقال هر ۱۷ دستگاه تریلی به پارکینگ، ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۲۴ میلیارد ریال عنوان کرد.
وی همچنین از تشکیل پرونده ای برای اعضای این باند و معرفی آنها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
سردار جاویدان در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس استان برشمرد و گفت: آمار کشفیات امسال در مقایسه با سال قبل حدود ۱۵ درصد رشد نشان می دهد.

اخبار مرتبط

نظرات