رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

با توجه به گستردگی بیماری کروناویروس، انجمن های مجازی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در بخش های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی پذیرای اعضای علاقه‌مند هستند.  به گزارش میلکان آنلاین، با گذشت چندماه از گسترش بیماری کروناویروس، انجمن‌های مجازی این اداره کل همچنان در حال فعالیت هستند. مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه […]

با توجه به گستردگی بیماری کروناویروس، انجمن های مجازی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در بخش های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی پذیرای اعضای علاقه‌مند هستند.

 به گزارش میلکان آنلاین، با گذشت چندماه از گسترش بیماری کروناویروس، انجمن‌های مجازی این اداره کل همچنان در حال فعالیت هستند.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: فعالیت انجمن‌های مجازی کانون استان کرمانشاه با دعوت از میهمانان و مدرسان مطرح و شناخته‌شده در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی از سراسر کشور ادامه دارد.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اشاره به حضور مربیان در مراکز کانون این استان، همچنین گفت: مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشغول فعالیت هستند.

فتاحی تاکید کرد؛ با وجود بازگشایی، مراکز کانون تا اعلام عادی‌شدن شرایط از سوی ستاد کرونا و مسئولان ارشد کانون، از پذیرش اعضای کودک و نوجوان معذورند.

او از ادامه روند فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در فضای مجازی تا اطلاع ثانوی خبر داد

اخبار مرتبط

نظرات