رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

وزیر کشور در حکمی «غلامرضا مرتضوی» را به سمت فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی منصوب کرد. به گزارش میلکان آنلاین؛ در حکم رحمانی فضلی خطاب به غلامرضا مرتضوی آمده است:«به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندارکرمانشاه به سمت فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب […]

وزیر کشور در حکمی «غلامرضا مرتضوی» را به سمت فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی منصوب کرد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ در حکم رحمانی فضلی خطاب به غلامرضا مرتضوی آمده است:«به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندارکرمانشاه به سمت فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانوسیاست‌هایدولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی” موفق باشید.»
غلامرضا مرتضوی در اوایل اردیبهشت ماه سالجاری و طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به عنوان سرپرست فرمانداری سنقر و کلیایی معرفی شد.
مدیرکل پدافند غیر عامل استان کرمانشاه، معاون مدیرکل اداری و مالی استانداری کرمانشاه، معاون فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی، معاون فرماندار شهرستان روانسر، رییس اداره امور اداری استانداری کرمانشاه و بخشدار هرسین از دیگر سوابق خدمتی مرتضوی است.
شهرستان سنقروکلیایی با حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات