رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون چهار مرکز نیکوکاری در حوزه استحفاظی این منطقه فعالیت دارند، گفت: تاکنون حدود پنج هزار خیر و نیکوکار در این مراکز شناسایی و بیش از سه هزار خانوار نیازمند از کمک های این خیران بهره مند شده اند. به گزارش میلکان آنلاین ، […]

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون چهار مرکز نیکوکاری در حوزه استحفاظی این منطقه فعالیت دارند، گفت: تاکنون حدود پنج هزار خیر و نیکوکار در این مراکز شناسایی و بیش از سه هزار خانوار نیازمند از کمک های این خیران بهره مند شده اند.

به گزارش میلکان آنلاین ، وحید ارم آبادی، رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه گفت: مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد و با هدف شناسایی خیران محلات و جمع آوری کمک این خیران برای خانوارهای نیازمند ایجاد شده اند.

ارم ابادی با بیان اینکه هم اکنون چهار مرکز نیکوکاری در حوزه استحفاظی این منطقه فعالیت دارند، افزود: تاکنون حدود پنج هزار خیر برای کمک به نیازمندان در این مراکز شناسایی شده اند.

وی ادامه داد: این خیران از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک میلیارد و ۱۴۴ میلیون تومان به صورت نقد و کالا به نیازمندان شناسایی شده در مراکز نیکوکاری اهدا کرده اند.

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: بیش از سه هزار خانوار نیازمند از کمک های این خیران نیک اندیش بهره مند شده اند.

وحید ارم ابادی تاکید کرد: تمامی کمک های خیران نیک اندیش بنا به نیت خیرخواهانه نیکوکاران در میان نیازمندان توزیع می شود.

اخبار مرتبط

نظرات