رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

رئیس کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به کمک ۴۵۵ میلیون تومانی خیران نیک اندیش به نیازمندان ثلاث باباجانی، گفت: با این میزان کمک مردمی ۷۰ آبگرمکن خورشیدی خانگی برای خانوارهای مددجو خریداری و نصب شده است . به گزارش میلکان آنلاین؛ سید امیر حسینی، رئیس کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به […]

رئیس کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به کمک ۴۵۵ میلیون تومانی خیران نیک اندیش به نیازمندان ثلاث باباجانی، گفت: با این میزان کمک مردمی ۷۰ آبگرمکن خورشیدی خانگی برای خانوارهای مددجو خریداری و نصب شده است .

به گزارش میلکان آنلاین؛ سید امیر حسینی، رئیس کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به اینکه ۷۰ آبگرمکن خورشیدی در منازل مددجویان ثلاث باباجانی نصب شده، گفت: این آبگرمکن های خانگی با کمک ۴۵۵ میلیون تومانی خیران نیک اندیش و همکاری شورای زکات و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خریداری شده است.

حسینی افزود: این آبگرمکن ها برای مددجویان ساکن سه روستای محروم کتکه، بوستان آباد و آبسرخ از توابع شهرستان خریداری شده است.

وی تاکید کرد: این آبگرمکن ها با استفاده از نیروی خورشیدی آب گرم مورد نیاز منازل خانوارهای مددجو را تامین می کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی بیان کرد: هدف از نصب و خریداری آبگرمکن های خورشیدی برای خانوارهای مددجو  تولید انرژی پاک و غیرآلاینده از نیروی رایگان خورشیدی و کمک به تامین گرمایش منازل خانوارهای مددجو و نیازمند است.

اخبار مرتبط

نظرات