رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استاندار کرمانشاه گفت: در پیک اول بیماری کرونا با مشکل چندانی روبرو نبودیم ولی شرایط استان در پیک دوم شیوع این ویروس در حالت هشدار و‌ وضعیت قرمز قرار دارد. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست بررسی نیازهای جدید دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با کرونا که با حضور دکتر محمدرضا شانه‌ساز معاون […]

استاندار کرمانشاه گفت: در پیک اول بیماری کرونا با مشکل چندانی روبرو نبودیم ولی شرایط استان در پیک دوم شیوع این ویروس در حالت هشدار و‌ وضعیت قرمز قرار دارد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست بررسی نیازهای جدید دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با کرونا که با حضور دکتر محمدرضا شانه‌ساز معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو برگزار شد؛ اظهار داشت: در طول بحران ویروس کرونا، وزارت بهداشت و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان زحمات شبانه روزی بسیار زیادی را برای حفظ سلامت مردم متحمل شدند و حمایت ها و کمک های بسیاری برای کنترل این بیماری دراستان کرمانشاه انجام دادند که جای تقدیر بسیار دارد.

وی یادآور شد: البته در صورتی که میزان فوتی ها و بستری ها شکل حادی به خود نگیرد این افزایش تعداد تست ها و شناسایی هرچه بیشتر مبتلایان پنهان چندان هم نگران کننده نیست و به سلامت جامعه کمک می کند.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: انتظار می رود در این شرایط دشوار وزارت بهداشت در زمینه رفع کمبود ماسک و دیگر تجهیزات مورد نیاز به استان کمک کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع ضرورت بازگشایی دوباره مجموعه باختر بیوشیمی اشاره کرد و گفت: کارخانه باختر بیوشیمی یک مجموعه بسیار ارزشمند است که داروهای ضد ویروس آن در این ایام متقاضیان بسیاری در بیرون از استان داشت.

وی تاکید کرد: انتظار می رود در شرایطی که کشور با بحران کرونا روبروست، وزارتخانه هزینه های تولید دارو در مجموعه هایمندی مانند باختر بیوشیمی را مدنظر داشته باشد و با یک قمیت گذاری مناسب زمینه آغاز فعالیت های دوباره این کارخانه را فراهم کند تا این محصولات دوباره در خدمت حوزه درمان و سلامت کشور قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات