رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح بزرگ ارتقاء امنیت اجتماعی با موضوع کشف کالای قاچاق خبر داد و گفت: در این طرح گسترده مقدار زیادی کالا و محصولات قاچاق به ارزش ۲۶ میلیارد ریال کشف و ۱۱ قاچاقچی نیز دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار […]

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح بزرگ ارتقاء امنیت اجتماعی با موضوع کشف کالای قاچاق خبر داد و گفت: در این طرح گسترده مقدار زیادی کالا و محصولات قاچاق به ارزش ۲۶ میلیارد ریال کشف و ۱۱ قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ۶ شهرستان کرمانشاه، صحنه، ثلاث باباجانی، اسلام آبادغرب، کنگاور و روانسر و با مشارکت پلیس امنیت عمومی استان در راستای اولویت های ابلاغی از سوی ناجا اجرا شد.
وی ادامه داد: اجرای این طرح در شهرستان کرمانشاه با کشف کالاهایی نظیر انواع لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم برقی، لاستیک و قطعات خودرو، دریل، دستگاه جوش، گردو و بادام، انواع نوشیدنی و … همراه بود که ارزش آنها طبق نظر کارشناسان به ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسد.
سردار جاویدان تصریح کرد: در دیگر شهرستان های یاد شده نیز ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق طبق نظر کارشناسان نظیر لوازم برقی و خانگی، پتو، سوخت، سلاح، ۷۸ راس دام و …کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: همچنین توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان ۱۵ قبضه و دیگر شهرستان های کرمانشاه نیز ۳ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف و جمع آوری شد.
وی تصریح کرد: در این راستا ۱۷ نفر دستگیر و ۱۱ خودروی نیز که محموله های قاچاق را جابه جا می کردند توقیف و روانه پارکینگ شدند.
سردار جاویدان در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد و گفت: آمار کشفیات سال گذشته ۳۵ درصد نسبت به سال قبل و آمار کشفیات ۲ ماهه ابتدایی امسال نیز بیش از ۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

اخبار مرتبط

نظرات