رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از سه هزار و ۱۰۰ پدر معنوی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی را برعهده دارند، گفت: این حامیان در سال ۹۸ بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت خود اهدا کرده اند. به گزارش پایگاه اطلاع […]

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از سه هزار و ۱۰۰ پدر معنوی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی را برعهده دارند، گفت: این حامیان در سال ۹۸ بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت خود اهدا کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وحید ارم آبادی، رئیس کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۸۸۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد این منطقه هستند، گفت: بیش از سه هزار و ۱۰۰ پدر معنوی از این فرزندان حمایت می کنند.

ارم آبادی با بیان اینکه در سال ۹۸ این حامیان خیر بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت خود اهدا کردند، عنوان کرد: از این میزان یک میلیارد و ۵۶۴ نقدی و باقی به صورت کالا به ایتام و فرزندان محسنین اهدا شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان کرمانشاه ادامه داد: تمامی کمک های نقدی حامیان به صورت مستقیم به حساب شخصی فرزندان محسنین و ایتام واریز می شود.

وحید ارم آبادی بیان کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا سایت الکترونیکی ekram.emdad.ir از راه های مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین است.

اخبار مرتبط

نظرات