رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

تلاش ها و همکاری محیط بانان با مأمورین یگان منابع طبیعی برای اطفاء کامل آتش سوزی که از ساعت ۴ بامداد روز سه شنبه در منطقه بیدزل جوانرود آغاز شده است کماکان ادامه دارد. به گزارش میلکان آنلانیبرئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جوانرود از وقوع آتش سوزی در منطقه بیدزل جوانرود خبر داد. وی […]

تلاش ها و همکاری محیط بانان با مأمورین یگان منابع طبیعی برای اطفاء کامل آتش سوزی که از ساعت ۴ بامداد روز سه شنبه در منطقه بیدزل جوانرود آغاز شده است کماکان ادامه دارد.
به گزارش میلکان آنلانیبرئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جوانرود از وقوع آتش سوزی در منطقه بیدزل جوانرود خبر داد. وی افزود با توجه به اینکه این آتش سوزی در خارج از مناطق تحت مدیریت حوزه شهرستان بوده اما محیط بانان بلافاصله در همان ساعات ابتدایی وقوع آتش سوزی به محل مورد نظر اعزام و به همراه مامورین یگان منابع طبیعی و مردم جوامع محلی شروع به اطفاء حریق منطقه نمودند.
قادری افزود: این آتش سوزی با تلاش بسیار محیط بانان، مأمورین یگان منابع طبیعی و مردم جوامع محلی در ساعات ابتدایی صبح چهارشنبه  مهار شد ولی متأسفانه از ساعت ۱۱ صبح مجدداً شعله های آتش شعله ور شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در پایان گفت: همکاری با مأمورین یگان منابع طبیعی برای اطفاء کامل آتش سوزی و جلوگیری از خسارت بیشتر به گونه های تنوع زیستی منطقه کماکان ادامه دارد.

 

اخبار مرتبط

نظرات