رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به استقبال خوب متقاضیان برای تاسیس مراکز مثبت زندگی در کرمانشاه، اظهار داشت: ۴۸۰ نفر در استان ثبت نام کرده اند و این در حالی است که سهمیه ما ۷۹ مرکز است. به گزارش میلکان آنلاین؛  رضوان مدنی در جلسه شورای اداری بهزیستی استان کرمانشاه ضمن تقدیراز تلاش های […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به استقبال خوب متقاضیان برای تاسیس مراکز مثبت زندگی در کرمانشاه، اظهار داشت: ۴۸۰ نفر در استان ثبت نام کرده اند و این در حالی است که سهمیه ما ۷۹ مرکز است.

به گزارش میلکان آنلاین؛  رضوان مدنی در جلسه شورای اداری بهزیستی استان کرمانشاه ضمن تقدیراز تلاش های صورت گرفته در بهزیستی استان و شهرستان ها برای مقابله با بیماری کرونا، اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون مورد مثبتی از کرونا در مراکز تحت نظارت بهزیستی استان مشاهده نشده است.

وی با تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی در مراکز تحت نظارت و رعایت تمام دستورالعمل ها توسط مدیران و پرسنل، گفت: بازرسی بهزیستی استان نیز می بایست نظارت های دقیق و مستمر خود بر عملکرد مراکز  ادامه دهد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: چنانچه گزارشی بر ابتلای مددجویان تحت پوشش به بیماری کرونا در شهرستانهای تابعه استان وصول گردد، روسای بهزیستی موظفند با رعایت ایمنی لازم حمایت های مقتضی را از مددجوی مبتلا تا بهبودی کامل وی انجام دهند.

این مقام مسئول همچنین بر لزوم برنامه ریزی به موقع و منسجم جهت هرچه بهتر برگزار کردن هفته بهزیستی در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس  این سازمان تاکید کرد.

رضوان مدنی با اشاره به استقبال خوب متقاضیان برای تاسیس مراکز مثبت زندگی در کرمانشاه، اظهار داشت: ۴۸۰ نفر در استان ثبت نام کرده اند و این در حالی است که سهمیه ما ۷۹ مرکز است.

وی با بیان اینکه مدیران بهزیستی شهرستان های استان باید تمام توان خود را برای راه اندازی مراکز مثبت زندگی در هفته بهزیستی به کار بگیرند، گفت: ما باید جزو استان های برتر در این زمینه باشیم.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه بر نهایت دقت و تلاش برای بررسی پرونده های متقاضیان تاسیس مراکز مثبت زندگی تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظرات