رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 16 October

رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه اعطای کمک های مردمی به رزمایش همدلی برای ایران همدل همچنان ادامه دارد، گفت: با کمک خیران نیک اندیش به این رزمایش ۱۱۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ و ۱۶۷ کیسه برنج مرغوب برای نیازمندان کرمانشاهی تهیه و خریداری شد. به گزارش میلکان آنلاین ، سید مهدی […]

رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه اعطای کمک های مردمی به رزمایش همدلی برای ایران همدل همچنان ادامه دارد، گفت: با کمک خیران نیک اندیش به این رزمایش ۱۱۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ و ۱۶۷ کیسه برنج مرغوب برای نیازمندان کرمانشاهی تهیه و خریداری شد.

به گزارش میلکان آنلاین ، سید مهدی حجازی، رییس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه گفت: رزمایش بزرگ همدلی برای ایران همدل در آستانه ماه مبارک رمضان برای جمع آوری کمک های مردمی آغاز شده و اعطای کمک به این رزمایش همچنان ادامه دارد.

حجازی با بیان اینکه در تازه ترین کمک خیران به این رزمایش ۱۱۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ برای خانوارهای تحت حمایت این منطقه خریداری شده است، افزود: خیران برای خریداری و توزیع این گوشت ها بیش از ۱۰ میلیون تومان به رزمایش همدلی اهدا کردند.

وی به دیگر کمک های اهدایی خیران نیکوکار به رزمایش همدلی اشاره و عنوان کرد: همچنین در روزهای گذشته خیران بیش از ۱۶۷ کیسه ده کیلویی برنج مرغوب برای خانوارهای ایتام و محسنین خریداری کرده اند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه تمامی کمک های خیران بنا به نیت خیرخواهانه آنان به دست نیازمندان می رسد، تصریح کرد: کمک های نیکوکاران در اسرع وقت بین خانوارهای نیازمند واقعی توزیع می شود

اخبار مرتبط

نظرات