رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

معاون وزیر بهداشت:استان کرمانشاه با مشارکت مردم و تدابیر تیم مدیریتی، بحران کرونا را نیز مانند زلزله و سیل با سربلندی پشت سر می گذارد. به گزارش میلکان آنلاین؛جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: در ماههی اسفند و فروردین که کرونا به طور وسیع […]

معاون وزیر بهداشت:استان کرمانشاه با مشارکت مردم و تدابیر تیم مدیریتی، بحران کرونا را نیز مانند زلزله و سیل با سربلندی پشت سر می گذارد.

به گزارش میلکان آنلاین؛جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: در ماههی اسفند و فروردین که کرونا به طور وسیع در سطح کشور شیوع پیدا کرده بود، در استان کرمانشاه این ویروس به خوبی کنترل شد.

وی افزود: مهندس بازوند بحران‌های سنگین‌تری مانند زلزله و سیل را با موفقیت مدیریت کرده و این بحران کرونا را هم با سربلندی پشت سر خواهند گذاشت.

معاون وزیر بهداشت با تقدیر از همکاری موثر مردم و تلاش های استاندار کرمانشاه در مورد کنترل بحران کرونا در ادامه عنوان کرد: در ایام اسفند و فروردین کرونا به خوبی مدیریت شد و کرمانشاه وضعیتی شبیه گیلان و مازندران پیدا نکرد و این مهم کمک بزرگی به مدیریت کلان این بحران بود.

وی ادامه داد: تعطیلی سه روزه تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی اورامانات و ممنوعیت ورود مسافر به این منطقه در ایام تعطیلی، تصمیم بسیار خوبی است که توسط استاندار کرمانشاه اتخاذ شده و این تدبیر به نفع سلامت مردم است.

اخبار مرتبط

نظرات