رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

یکصد و هفتاد تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در سال ۹۸ در استان کرمانشاه توسط کارشناسان این مدیریت توقیف و امحاء شد. به گزارش میلکان آنلاین؛دکتر شهریار مستوفی مدیر نظارت برمواد غذایی،آرایشی وبهداشتی معاونت غذا و دارو گفت:در سال گذشته ۶۱۳ مورد نمونه برداری از مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی درسطح واحد های تولیدی و […]

یکصد و هفتاد تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در سال ۹۸ در استان کرمانشاه توسط کارشناسان این مدیریت توقیف و امحاء شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛دکتر شهریار مستوفی مدیر نظارت برمواد غذایی،آرایشی وبهداشتی معاونت غذا و دارو گفت:در سال گذشته ۶۱۳ مورد نمونه برداری از مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی درسطح واحد های تولیدی و عرضه توسط کارشناسان مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو به عمل آمده است.

وی افزود:طی این اقدامات حدود ۱۷۰ تن مواد غذایی غیرقابل مصرف امحاء شده و همچنین در این بازدیدها ۵۷ هزار و ۱۹۶ قلم مواد غذایی و ۱۹ هزار لیتر مواد بهداشتی کشف و توقیف شده است.

مستوفی تصریح کرد:یکی از وظایف کارشناسان مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو پایش مداوم و نمونه برداری و بررسی محصولات سطح عرضه است که این کار به صورت روزانه توسط کارشناسان این مدیریت به طور مستمر در حال انجام است.

وی در پایان گفت: مردم عزیز نیز درهنگام خرید مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی وبهداشتی به برچسب اصالت وسلامت کالا و مجوز های لازم از سازمان غذا ودارو و همچنین تاریخ تولید وانقضا ء محصولات غذایی، توجه ویژه داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات