رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

‍ جلسه ستاد توسعه گلخانه‌ها در کرمانشاه با رویکرد توسعه این مراکز به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در رشد اقتصادی کرمانشاه به ریاست حاتمی معاون اقتصادی استانداری و با حضور مدیران کل جهادکشاورزی و آب منطقه‌ای استان برگزار گردید. به گزارش میلکان آنلاین  حاتمی در این جلسه با بیان اینکه توسعه گلخانه‌ها یکی از سیاست‌های جدی […]

‍ جلسه ستاد توسعه گلخانه‌ها در کرمانشاه با رویکرد توسعه این مراکز به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در رشد اقتصادی کرمانشاه به ریاست حاتمی معاون اقتصادی استانداری و با حضور مدیران کل جهادکشاورزی و آب منطقه‌ای استان برگزار گردید.

به گزارش میلکان آنلاین  حاتمی در این جلسه با بیان اینکه توسعه گلخانه‌ها یکی از سیاست‌های جدی استان برای رشد اقتصادی استان است گفت: در سال ۹۹ برای توسعه ۱۰۰ هکتار گلخانه در استان کرمانشاه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که امیدوارم با هماهنگی و همدلی که بین دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این موضوع وجود دارد بتوانیم آن را محقق سازیم.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه توسعه گلخانه‌ها را مسیری مطمئن در زمینه تحول در افزایش تولید محصول و ایجاد درآمد اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: پتانسیل توسعه کشت‌های خارج از فصل در استان با توجه به نیاز و تقاضای بازار در اولویت قرار دارد و از توسعه آن بصورت جدی حمایت می‌کنیم و به همین منظور جلسات توسعه گلخانه‌ها را به‌طور جدی پیگیری می‌کنیم.

حاتمی با تأکید بر اینکه توسعه گلخانه‌ها در کرمانشاه در دستور کار و اولویت قرار دارد، خاطرنشان ساخت: ۱۶ مجتمع گلخانه‌ای در کرمانشاه در دست مطالعه و اجراست که زیرساخت آن‌ها آماده و یا در دست صدور مجوز هستند که ایجاد آن‌ها منشأ تحول در این بخش خواهد بود و این در حالیست که در سال ۹۸ با تسهیل در صدور مجوز‌ها توانستیم ۲۶ هکتار به سطح گلخانه‌ها اضافه کنیم.

 

اخبار مرتبط

نظرات