رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

فعال شدن مجدد سامانه ثبت‌نام مسکن فرهنگیان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان از فعال شدن مجدد سامانه ثبت‌نام مسکن فرهنگیان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ جهانگیر صفری با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی مدارس از اسفند ۹۸، تعدادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته به دلیل شرایط […]

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان از فعال شدن مجدد سامانه ثبت‌نام مسکن فرهنگیان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ جهانگیر صفری با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی مدارس از اسفند ۹۸، تعدادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته به دلیل شرایط موجود موفق به انجام ثبت‌نام نشده‌اند و متقاضی تمدید زمان دسترسی به سامانه جهت ثبت و یا دسترسی مجدد شدند.

وی افزود: در این راستا تمهیدات لازم جهت افراد دارای نقص اطلاعات و معترض به نتایج پالایش اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی، اتخاذ شده است و همکاران عزیز می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی www.maskan.medu.ir  از تاریخ ۹۹/۲/۲۹ لغایت ۹۹/۳/۲۰ نسبت به ویرایش و ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.  

صفری خاطرنشان ساخت: همکاران گرامی توجه داشته باشند که موعد ذکر شده به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، همچنین افرادی که مشخصات و شرایط آن‌ها قبلا از سوی وزارت راه و شهرسازی تایید شده است و فرم امتیازبندی را تکمیل نموده‌اند از ورود مجدد به سامانه خودداری نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات