رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

استاندار كرمانشاه گفت: برای پیشرفت استان با نمایندگان جدید مجلس همکاری جدی و‌ تعامل قانونی خواهیم داشت.   به گزارش میلکان آنلاین؛  هوشنگ بازوند در نشست با فرمانداران شهرستانهای تابعه افزود: برای تداوم مسیر پیشرفت و توسعه استان و ارتقاء شاخص های کمی و کیفی با نمایندگان جدید مجلس نیز تعامل قانونی، مثبت و‌ همکاری […]

استاندار كرمانشاه گفت: برای پیشرفت استان با نمایندگان جدید مجلس همکاری جدی و‌ تعامل قانونی خواهیم داشت.

 

به گزارش میلکان آنلاین؛  هوشنگ بازوند در نشست با فرمانداران شهرستانهای تابعه افزود: برای تداوم مسیر پیشرفت و توسعه استان و ارتقاء شاخص های کمی و کیفی با نمایندگان جدید مجلس نیز تعامل قانونی، مثبت و‌ همکاری جدی برای خدمتگزاری به مردم خواهیم داشت.

وي  با تقدير و تشكر از تلاش های نمایندگان مردم شریف کرمانشاه در مجلس دهم برای تحقق اهداف پیش بینی شده، اظهار داشت: فرمانداران نیز با تعامل قانونی و سازنده با نمایندگان جدید در مجلس یازدهم شورای اسلامی در مسیر توسعه شهرستان ها حرکت خواهند کرد و در استان روند همکاری، همدلی و همراهی مردم و مسوولین برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده بر اساس اسناد توسعه ای تداوم دارد.

وی در ادامه این نشست لزوم تقویت نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در تمامی شهرستان  ها را مورد تاكيد قرار داد و گفت: با مشارکت مردم باید برای مهار و کنترل بیماری کرونا تلاش کنیم.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات