رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

معاون هماهنگي امور عمرانی استانداري کرمانشاه گفت: مجموعه‌های مسکن مهر نیمه کاره و فاقد متقاضی استان کرمانشاه تعيين تكليف شد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ مهردادسالاری در حاشیه نشست هفتگی شورای مسکن که به ریاست  استاندار برگزار شد؛ اظهار داشت: توسعه بخش مسکن یکی از حوزه‌های مورد تاکید مدیریت ارشد استان در سال جهش تولید […]

معاون هماهنگي امور عمرانی استانداري کرمانشاه گفت: مجموعه‌های مسکن مهر نیمه کاره و فاقد متقاضی استان کرمانشاه تعيين تكليف شد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ مهردادسالاری در حاشیه نشست هفتگی شورای مسکن که به ریاست  استاندار برگزار شد؛ اظهار داشت: توسعه بخش مسکن یکی از حوزه‌های مورد تاکید مدیریت ارشد استان در سال جهش تولید است.

وی افزود: در این راستا نشست‌های شورای مسکن استان به صورت هفتگی برگزار می شود. نشست امروز هم به تعیین تکلیف پروژه‌های مسکن نیمه کاره و یا فاقد متقاضی در شهرستان‌های استان اختصاص داشت.

سالاری عنوان کرد: بنیاد مسکن گزارشی از مجموعه های مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و راه و شهرسازی گزارشی مشابه مربوط مسکن مهرهای بالای ۲۵ هزار ارائه داد.

وی افزود: در قصرشیرین دو پروژه نیمه کاره وجود دارد که یکی از این جموعه ها دارای ۱۲۵ واحد آماده است و بقیه نیز تا شهریورماه آماده می شود. پروژه دیگر در شهر جدید قصرشیرین اجرا شده که با رایزنی‌های صورت گرفته مقرر شد در قالب مسکن محرومان به واحدهای یک طبقه تبدیل شود و از منابع داخلی بنیاد مسکن هزینه های آن تامین و تکمیل گردد.

معاون استاندار کرمانشاه همچنین عنوان کرد: همچنین در این نشست مقرر شد مسکن مهرهای نیمه کاره واقع در شهرهای ماهیدشت، بیستون و کرند هم پس از تعیین تکلیف به متقاضیان واگذار شود. شرایط واگذاری به صورتی خواهد بود که این واحدها تا پایان سال به بهره برداری برسند.

اخبار مرتبط

نظرات