رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

استاندار كرمانشاه در سفر به شهرستان ثلاث باباجاني از روند عمليات اجرايي تونل سياه طاهر بازديد كرد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند صبح جمعه ۲ خردادماه ۹۹ در حاشیه بازدید میدانی از روند اجرایی پروژه تونل سیاه‌طاهر ثلاث باباجانی اظهار داشت: گردنه سیاه طاهر در مسیر جوانرود به مرز مبادلاتی شیخ صله قرار […]

استاندار كرمانشاه در سفر به شهرستان ثلاث باباجاني از روند عمليات اجرايي تونل سياه طاهر بازديد كرد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند صبح جمعه ۲ خردادماه ۹۹ در حاشیه بازدید میدانی از روند اجرایی پروژه تونل سیاه‌طاهر ثلاث باباجانی اظهار داشت: گردنه سیاه طاهر در مسیر جوانرود به مرز مبادلاتی شیخ صله قرار دارد. این گردنه در زلزله آبان ماه ۹۶ بر اثر ریزش کوه مسدود شد و در پس لرزه‌های بعدی نیز بارها شاهد ریزش‌های خطرناکی بود.

وی افزود: عملیات اجرایی پروژه تونل سیاه طاهر به طول يك هزار و ۱۰۰ متر و با بودجه اولیه ۶۸ میلیارد تومان به زودی آغاز می شود و قرار است در یک فاصله زمانی ۱۸ ماهه به اتمام برسد.

مهندس بازوند عنوان کرد: خوشبختانه مرحله تجهیز کارگاه و فضاسازی‌ها و بسترسازی های مورد نیاز پروژه به خوبی انجام شده است.

وی افزود: این پروژه با تسهیل در مسیر مبادلاتی جوانرود به مرز شیخ صله نقش مهمی در رونق صادرات و پیشبرد برنامه جهش تولید استان خواهد داشت.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: همچنین تونل سیاه طاهر به شکل گیری کریدور تجاری و گردشگری جوانرود – قصرشیرین – سرپل ذهاب کمک می‌کند و رونق اقتصادی منطقه را در پی خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظرات