رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

هوشنگ بازوند در نشست شورای مسکن استان اظهار داشت: طرح اقدام‌ملی یکی از برنامه‌های محوری دولت برای ساخت مسکن ارزان قیمت برای اقشار آسیب پذیر و فاقد سرپناه است. به گزارش میلکان آنلاین؛ استاندار کرمانشاه گفت: مدیریت ارشد استان در سال جاری و در قالب طرح اقدام‌ملی به دنبال بهره‌گیری از رونق بخش مسکن برای […]

هوشنگ بازوند در نشست شورای مسکن استان اظهار داشت: طرح اقدام‌ملی یکی از برنامه‌های محوری دولت برای ساخت مسکن ارزان قیمت برای اقشار آسیب پذیر و فاقد سرپناه است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ استاندار کرمانشاه گفت: مدیریت ارشد استان در سال جاری و در قالب طرح اقدام‌ملی به دنبال بهره‌گیری از رونق بخش مسکن برای ایجاد یک جهش تولید در این حوزه است و در همین راستا جلسات شورای مسکن به صورت هفتگی برگزار می شود.

بازوند ادامه داد: برای ساخت ۷ هزار و پانصد واحد در قالب طرح اقدام‌ ملی برنامه‌ریزی کرده‌ایم همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی نیز قرار است در قالب این برنامه به سرانجام برسد.

استاندار کرمانشاه عنوان داد: ستاد اجرایی قرار است ۲ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی بسازد و قرار است پیمانکار این پروژه به زودی معرفی شود.

وی افزود: بنیاد مستضعفان نیز  در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار به دنبال ساخت یک مجموعه مسکونی در قالب طرح اقدام ملی است.

استاندار تصریح کرد: همچنین طرح احداث ۲ هزار واحد تعاونی فرهنگیان در حال انجام است و  کارهای اولیه انجام شده است و در زمینه زیرساخت ها کمک می کنیم.

مهندس بازوند ادامه داد: یک هزار و ۷۱۴ واحد نیز هم توسط بنیاد مسکن قرار است ساخته شود که تا دو هفته آینده برنامه اجرایی آن‌ها اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات