رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

رییس سازمان آتشنشانی کرمانشاه از آموزش تئوری و عملیاتی آتشنشانان جذب شده خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ آتش‌پاد غلامرضا رضایی اظهار داشت: در سال ۹۸ کلیه مراحل قانونی جذب نیروی آتش‌نشان ( فراخوان عمومی، ثبت‌نام، آزمون تئوری و عملی) با نظارت کامل دستگاه‌های نظارتی انجام شد. وی ادامه داد: بعد از طی مراحل جذب، […]

رییس سازمان آتشنشانی کرمانشاه از آموزش تئوری و عملیاتی آتشنشانان جذب شده خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ آتش‌پاد غلامرضا رضایی اظهار داشت: در سال ۹۸ کلیه مراحل قانونی جذب نیروی آتش‌نشان ( فراخوان عمومی، ثبت‌نام، آزمون تئوری و عملی) با نظارت کامل دستگاه‌های نظارتی انجام شد.
وی ادامه داد: بعد از طی مراحل جذب، آموزش‌های تئوری در سال ۹۸ آغاز و با توجه به شیوع بیماری کرونا اموزش‌های عملی به بعد سال جدید موکول شد.

آتش‌پاد رضایی با اشاره به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در آموزش‌های عملی افزود: آتش‌نشانان جذب شده در دو گروه ۴۰ نفره جهت آموزش عملی وارد فاز عملیاتی شدند.

وی در ادامه افزود: این نیروها آموزش‌هایی از قبیل لوله و آبرسانی، مهار حریق مایعات و گازها، عملیات جستجو و استفاده از دستگاه‌های تنفسی، رفتارشناسی حریق، نردبان دستی، پمپ خودروهای آتشنشانی، گره و کار در ارتفاع و آمادگی جسمانی لازم جهت عملیات‌های احتمالی را فرا گرفتند.

وی ادامه داد: دوره عملی آموزش آتشنشانان معمولا سه‌ماهه برگزار می‌شود اما در این دوره به واسطه تاخیر در آموزش و همچنین شیوع ویروس منحوس کرونا به صورت فشرده در دو شیفت صبح و عصر برگزار گردید.

آتش‌پاد رضایی در پایان افزود: بعد از عید سعید فطر دوره عملی آموزش نیروهای جدید به پایان می‌رسد و به زوی این نیروها در ایستگاه‌های آتش‌نشانی بکارگیری خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات