رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۸ بیش از ۳۳ میلیارد تومان اعتبار به منظور ساخت، خرید و تعمیر منازل مددجویان کرمانشاهی اختصاص داده شده است. به گزارش میلکان آنلاین، مختار خزاعی، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۸ […]

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۸ بیش از ۳۳ میلیارد تومان اعتبار به منظور ساخت، خرید و تعمیر منازل مددجویان کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

به گزارش میلکان آنلاین، مختار خزاعی، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۸ بیش از دو هزار و ۵۰۰ منزل مسکونی برای مددجویان کرمانشاهی خریداری، ساخت و تعمیر شده است.

خزاعی افزود: بیش از ۳۳ میلیون تومان اعتبار به منظور ارائه این خدمات عمرانی اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: با این اعتبار ۱۲۱ منزل مسکونی شهری برای خانوارهای مددجو ساخت و خریداری، ۱۹۰ منزل روستایی بهسازی و هزار و ۴۶۸ منزل مددجویی نیز تعمیر و بازسازی شده است.

خزاعی بیان کرد: همچنین با اعتبار عمرانی اختصاصی در سال گذشته ۴۸ منزل مسکونی برای ایتام تحت حمایت خریداری  و ۱۲۵ منزل سیل زدگان نیز بازسازی شده است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد:  بخشی از اعتبارات عمرانی در سال گذشته نیز به ساخت ۲۸۰ منزل مسکونی روستایی با همکاری سپاه پاسداران و تعمیر و بازسازی ۳۰۰ واحد مسکونی باقی مانده از مسکن زلزله زدگان اختصاص داده شده است.

مختار خزاعی عنوان کرد: اعتبارات عمرانی این نهاد از منابع امدادی، صدقات و کمک های مردمی تامین می شود.

اخبار مرتبط

نظرات