رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 - 05:58
  • کد خبر : 10283
  • مشاهده : 163 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : عقد تفام نامه همکاری مدیریت مصرف برق با مراکز نظامی و انتظامی استان کرمانشاه

در نشستی که باحضور مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و سرهنگ مرادی جانشین سپاه استان کرمانشاه، به میزباني سپاه ناحيه استان کرمانشاه برگزار گرديد، تفاهم نامه طرح پيک سايي (مديريت مصرف برق) با همکاري مراکز نظامي و انتظامي امضا شد. به گزارش میلکان آنلاین، در این جلسه که باحضور مرآتی مدیرعامل […]

در نشستی که باحضور مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و سرهنگ مرادی جانشین سپاه استان کرمانشاه، به میزباني سپاه ناحيه استان کرمانشاه برگزار گرديد، تفاهم نامه طرح پيک سايي (مديريت مصرف برق) با همکاري مراکز نظامي و انتظامي امضا شد.

به گزارش میلکان آنلاین، در این جلسه که باحضور مرآتی مدیرعامل این شرکت، سرهنگ مرادی جانشين سپاه حضرت نبي اکرم(ص) استان کرمانشاه، امير طاهري جانشين قرارگاه غرب نزاجا، سرهنگ شهبازي معاون مهندسي انتظامي استان کرمانشاه به همراه جمعي از فرماندهان و مديران برگزار شد، باتوجه به منويات مقام معظم رهبري «مدظله العالي» در سال جهش توليد، بر لزوم همکاري و هماهنگي طرفين تاکيد شد.

مرآتی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، با بیان اينکه کاهش مصرف برق در ساعات اداري و با همکاري سازمان بسيج مهندسين يکي از موارد اين تفاهم نامه است، گفت: با استفاده از مولدهاي موجود در مراکز نظامي و انتظامي مي توان در ساعات پيک مصرف برق در تابستان که از ساعات ۱۳ الي ۱۷ است، برق مراكز فوق از طريق ديزل ژنراتور تامين گردد.

وی با اشاره به نقش موثر سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه استان کرمانشاه که مسئولیت هماهنگی بین این شرکت و مراکز نظامی و انتظامي را برعهده دارد، درخصوص پاداش هاي مقرر و تعهدات اين شرکت اظهار داشت: مطابق برنامه ابلاغي شرکت توانير و متناسب با سطح همکاري مشترکين، مشوق هايي از قبيل تهاتر بخشي از بدهي هاي برق مصرفي در قبال توليد و سرويس هاي ديزل ژنراتورها درنظر گرفته شده است.

در پایان نیز سرهنگ مرادی جانشین سپاه استان کرمانشاه، بر اجرایی نمودن این طرح به همراه دلایل توجیهي آن تاکيد نمود و اظهار اميدواري کرد که ادامه همکاري ها در اين زمينه باعث جهش توليد در اقتصاد کشور شود.

اخبار مرتبط

نظرات