رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 - 14:11
  • کد خبر : 10088
  • مشاهده : 186 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : “خدا همیشه اینجاست” در کتابفروشی‌ها؛
شعرهایی برای کودکان صفر تا 3 سال منتشر شد

“خدا همیشه اینجاست” در کتابفروشی‌ها؛

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از (ایبنا)، کتاب «خدا همیشه اینجاست» سروده پیوند فرهادی از مجموعه کتاب‌های نیایشی برای کودکان گروه سنی «الف و ب» است که در انتشارات به‌نشر با تصویرگری افسانه صانعی به چاپ رسیده. در این کتاب سعی شده تا با به تصویر کشیدن ارتباط موجودات باهم و ارتباط کودکان با موجودات و […]

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از (ایبنا)، کتاب «خدا همیشه اینجاست» سروده پیوند فرهادی از مجموعه کتاب‌های نیایشی برای کودکان گروه سنی «الف و ب» است که در انتشارات به‌نشر با تصویرگری افسانه صانعی به چاپ رسیده.

در این کتاب سعی شده تا با به تصویر کشیدن ارتباط موجودات باهم و ارتباط کودکان با موجودات و اتفاق‌های پیرامونشان و ارتباط کودکان با والدین به طور غیرمستقیم کودکان با صفاتی از قبیل حضور، بصیرت، مهربانی، هدایت‌گری، دست‌گیری، توانایی و آگاهی خداوند آشنا شوند.

همچنین در کنار صفات خداوند، کودکان با مفاهیم دیگری مثل دوستی و وطن دوستی، کمک به حیوانات، مراقبت از خود و خانواده ،آشنا می‌شوند.

پیوند فرهادی درباره این کتاب به ایبنا گفت: در «خدا همیشه اینجاست» توجه ویژه‌ای به خلق ادبیات برای کودکان صفر تا سه سال شده است. من این شعرها را در زمان بارداری‌ سروده‌ام و همین موضوع انگیزه‌ای شده تا از زبان جنین داخل رحم، شعر نیایشی بنویسم.

وی افزود: البته این‌گونه شعرها که جا دارد بیشتر مورد توجه شاعران کودک قرار بگیرند، شعرهایی هستند که معمولا برای یک تیم و مجموعه دونفره متشکل از مادر و فرزند و گاهی سه نفره یعنی پدر و مادر و فرزند صفر تا سه سال سروده می‌شوند ‌و از طرفی شنیدن و خواندن این شعرها برای کودکان گروه سنی بالاتر هم خالی از لطف نیست. بنابراین نمی‌توان مخاطب چنین شعرهایی را تنها به یک گروه محدود کرد.

فرهادی در ادامه بیان کرد: از آنجایی که خواندن کتاب برای جنین از سوی مادر و پدر و صحبت کردن با او قبل و بعد از تولد امر بسیار مهمی است و بخش بزرگی از شخصیت کودک در سال‌های اولیه عمر او شکل می‌گیرد، قصد دارم در آینده کتاب‌های دیگری را برای این گروه سنی آماده و روانه بازار کنم.

انتشارات به‌نشر، کتاب «خدا همیشه اینجاست» را با شمارگان دوهزار نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان منتشر کرده است.

اخبار مرتبط

نظرات