رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

آغاز عملیات اجرایی پالایشگاه آناهیتا خبری شده است که ما به صورت متناوب هر ۶ ماه یکبار خودمان را برای انتشار آن آماده می‌کنیم و شما هم بشنوید اما باور نکنید!. این پالایشگاه ۱۵۰هزار بشکه‌ای که از مصوبات اولین سفر دولت احمدی نژاد در یلدای ۱۳۸۵ بود تاریکی به درازای همان یلدا بر روی آن […]

آغاز عملیات اجرایی پالایشگاه آناهیتا خبری شده است که ما به صورت متناوب هر ۶ ماه یکبار خودمان را برای انتشار آن آماده می‌کنیم و شما هم بشنوید اما باور نکنید!.
این پالایشگاه ۱۵۰هزار بشکه‌ای که از مصوبات اولین سفر دولت احمدی نژاد در یلدای ۱۳۸۵ بود تاریکی به درازای همان یلدا بر روی آن ماند و هنوز روز روشنی به خود ندیده است.
هر چقدر این پالایشگاه برای مردم کرمانشاه نفت نداشت اما برای سیاسیون و مدیران استان کرمانشاه نان، رأی و حتی منافع مالی هم داشته است.
مدیران استانی و کشوری هرگاه کمبود پروژه می آورند برای کلنگ زنی با کلنگ و ویدوئوکنفرانسی و حتی با گریدر به سراغ این زمین۵۷۱ هکتاری می روند.
جا دارد که نهادهای نظارتی با ورود به پرونده این پروژه میزان حقوق، پاداش و هزینه هایی که برای اجرا نشدن و حتی عملیاتی نشدن این پروژه از بیت المال یا صندوق ها هزینه شده است را به اطلاع مردم برسانند که چه کسانی چه میزان بهره از این پروژه برده اند.

اخبار مرتبط

نظرات