رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
معاون استاندار کرمانشاه تاکید کرد:

رفتار خیرین استان در مقابله با کرونا ایثارگرانه بود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به جمع آوری کمک های ملیاردی خیران به آسیب دیدگان تبعات بیماری کرونا گفت: به طور متوسط در هر شهرستان بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان کمک شده که رفتار ایثارگرانه و مشتاقانه خیران را برجسته می کند. به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد ابراهیم الهی تبار […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به جمع آوری کمک های ملیاردی خیران به آسیب دیدگان تبعات بیماری کرونا گفت: به طور متوسط در هر شهرستان بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان کمک شده که رفتار ایثارگرانه و مشتاقانه خیران را برجسته می کند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد ابراهیم الهی تبار در نشست ساماندهی کمک های مردمی مقابله با کرونا اظهار داشت: به دنبال ایجاد سامانه ای متمرکز برای کمک رسانی به افراد نیازمندی هستیم که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی قرار ندارند.

وی با اشاره به جلوه های ایثارگرانه مردم در استان کرمانشاه گفت: خیرین در این مدت کمک نقدی و‌غیر نقدی قابل توجهی داشته اند و  برخی نیز در مسیرهای دیگری کمک کردند که نمونه آن در پاوه روی داد و سه و نیم میلیارد اجازه بهای فروشندگان بخشیده شد.

الهی تبار با تاکید بر اینکه تلاش مدیریت استان ایجاد امکانات برای رسیدن کمک ها به نیازمندان واقعی است افزود: برآوردها نشان میدهد که تا ۲۰ درصد جمعیت استان که نیازمند هستند تحت پوشش هیچ نهادی نبوده و پرداخت حمایتی نیز دریافت نمی کنند.

وی خاطرنشان کرد:در مدت مقابله با کرونا درهر شهرستان بطور متوسط بالای ۴۰ میلیارد کمک مردمی جمع آوری شده است و بطور مشخص سپاه کمک های خود را در بین ۲۸۰هزار نفر نیازمند توزیع کرده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در پایان این نشست با بیان اینکه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی مسئولیت رفاه عمومی را برعهده دارد تاکید کرد: مدیریت اداره کار استان موظف شده در روزهای آینده سامانه ای را برای شناسایی نیازمندان و هدفمند شدن کمک های خیرین را فراهم کند.

 

اخبار مرتبط

نظرات