رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ میلیارد ریال کالای قاچاق شامل گبسته های بهداشتی و ضدعفونی، دستگاه تصفیه و موتور آب در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛سردار “علی اکبر جاویدان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه از وجود یک انبار قاچاق […]

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ میلیارد ریال کالای قاچاق شامل گبسته های بهداشتی و ضدعفونی، دستگاه تصفیه و موتور آب در شهر کرمانشاه خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین؛سردار “علی اکبر جاویدان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه از وجود یک انبار قاچاق کالا در یکی از محلات حاشیه ای شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی انبار مورد نظر و کسب مجوز قضائی نسبت به بازرسی از محل اقدام کردند.
سردار جاویدان تصریح کرد: در جریان این بازرسی، یک هزار و ۲۱۲ عدد ماسک و دستکش، حدود ۱۳۵۰ لیتر مواد ضدعفونی، ۲۷۸ عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، ۱۰ دستگاه تصفیه آب و ۶ دستگاه موتور برقی آب کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ارزش محموله های قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان حدود ۲ میلیارد ریال ذکر کرد.
وی همچنین از دستگیری ۲ متهم در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
سردار جاویدان در پایان و با اشاره به رشد ۳۵ درصد کشفیات قاچاق طی سال ۹۸ نسبت به سال ماقبل آن، گفت: مبارزه با پدیده قاچاق جزو مهمترین اولویت های پلیس در سال جاری به شمار می رود.

اخبار مرتبط

نظرات